Legacy Of UMT Aquaculturist
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We wont break...we will always stay together...wherever we are...we are one~

HomeHome  Muka DepanMuka Depan  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
nak memeriahkan forum...aku open topik baru >> Umah Ensems...dimulai dengan Umah Ensems #1 : Hatchery air tawar... xperlu posting ikut topik...santai2 sesantai2nya...posting sampai 50 dan akan dilock and sila bukak topik baru Umah Ensems #2 : (ups to u tajuk nye)...kita tengok sampai berapa ratus topik ini leh bertahan...off topik + dabel post dibenarkan!!!!

diari seorang ekei

Go down 
Anonymouse
rai_na
Nurul Ashiq
lavenda9oo8
ain manisa
boo
broken angel
adamoo
ekei47
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

diari seorang ekei - Page 2 Empty
PostSubject: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 12:04 am

First topic message reminder :

akibat mengalami sindrome kebosanan tahap kerajaan majapahit, gua trdetik ati nk tulis yg smmgnye x pernah berjaye gua tulis lbh dr 4 hari. hahahaa.....
sperti yg lu org tao, gua berkerjaye di jusco, sbg seorg pelatih pengurusan. gua ingt lps blaja, x yah nk ngadap kelas dgn test lg, tp trnyte gua silap. program pelatih pengurusan jusco pnoh dgn assignment, dgn klass. haram. bru nk rilek2 da kene wat ape yg da bosan gua buat.

kerjeye gua sbg pelatih pengurusan sbgnye xde best mane kalo nk dibandingkan dgn namenye. lps sminggu gua msuk keje, gua di suro hendel 2 dept. da la kene hendel sorg2, lps tu sume bende bnyk gua blaja sndri jer. bile gua tnye org yg jg dept gua jwpn die mmg cukup syrt utk gua headshot die. mcm haram. x membntu lngsung. nasib baik gua lincah. blaja ar sket2 dr store lain. alhamdullillah skrg gua da bleh hendel 2 department dgn ok. psl gua slalu gk miss dateline yg jusco bg...

dkt setahun gua keje, gua da dpt femly bru... femly jusco. sbbnye, kalo korg keje syif, life korg hny dgn rakan skerje, dgn bantal/katil kt umah. mane ade ms nk enjoy2? mane xnye... org lain cuti, gua keje. org lain keje, gua cuti. org lain masuk keje, gua bru balek keje (ni kes kene wat night duty ar). aktiviti rasmi gua time keje adelah mendengar kesah2 staff yg lain. dr gosip2 pns smpai la sesi mengutuk manager. tu x kire cte2 sensored yg terpakse gua dengar. nasib baik gua jenis melayan... tp ape yg bestnyer. kitorg da mcm femly. mmg rpt.

pergh, pjg giler gua taip. kang xde org nk bace plak. jap2... yg ade gua kesah korg bace ke x menatang neh. hahahaha afro
Back to top Go down

AuthorMessage
avissawella86 amy
Ahli Junior
avissawella86 amy

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 12:33 am

kesian ko.. dah la slalu jadi mangsa tempat org luahkan perasaan (termasuk aku huhuhu...sori la beb..)

kalau ko nak luahkan apa2 yg terpendam, ko masih ada member yang sudi mendengar.. rileks.. kita sama2 jangan menyerabutkan kepala kita huhu Smile
Back to top Go down
http://avissawella86.blogspot.com
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 12:41 am

avissawella86 amy wrote:
kesian ko.. dah la slalu jadi mangsa tempat org luahkan perasaan (termasuk aku huhuhu...sori la beb..)

kalau ko nak luahkan apa2 yg terpendam, ko masih ada member yang sudi mendengar.. rileks.. kita sama2 jangan menyerabutkan kepala kita huhu Smile

siyes ako x kesah kalo org nk luahkn perasaan kt ako. bnyk yg ako buleh blaja sbnrye... tp, ako nk luahkn balek tu yg bermasalah. myb sebab ako x ske nk serabutkn org lain dgn mslh ako. mane yg ako leh setel sndri ako setel la. kalo x leh setel gk ako carik jln nk larikan diri. sbb tu je care ako x nk serabutkn pale otak ako yg mmg trbukti kurang laju. hhuhuhu
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 5:20 pm

2-3 ari ni gua suke sngt nk lyn lgu neh. psl gua rs, lgu die simple, straight forward n sweet. video die mmg sweet giler... gua tepek lirik dgn video die skali..
njoy....

LOVE
mi not a good man better man for you girl,
mi sorry for the wrong that i done to you girl,
all that you been hurting,
mi always make sad, make mad,
all the promise that mi made, that mi break,
in this kind of situation,
when you need a full attention,
mi always cant be there, cant be there,
dont mean dont care,
mi got full of thing on mind that mi want to clarify,
mi fell your loneliness…
c/o
if i dont care for you…
then why you have ma love…
i do care for you…
and i know, i do care…
yes i know, i do care…
Back to top Go down
avissawella86 amy
Ahli Junior
avissawella86 amy

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 6:11 pm

sweet.. diari seorang ekei - Page 2 Icon_smile
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 6:13 pm

avissawella86 amy wrote:
sweet.. diari seorang ekei - Page 2 Icon_smile

lgu die bese2 jer. tp siyesly sweet. jap2. ape yg sweet nyer? lgu atau video? atau org yg post video tu? hehehe
Back to top Go down
avissawella86 amy
Ahli Junior
avissawella86 amy

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 6:19 pm

video ni sweet.. lagu pun sweet gak.. org yang post video tak tau la nak kata.. diari seorang ekei - Page 2 Icon_lol
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 6:27 pm

avissawella86 amy wrote:
video ni sweet.. lagu pun sweet gak.. org yang post video tak tau la nak kata.. diari seorang ekei - Page 2 Icon_lol

mcm x sweet je bunyi nyer... huhuhuhu... nnt kalo ade video2 yg sweet ke hape, gua post lg kt sini..
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 3:19 am

sebnrnye gua ade kemusykilan psl seni tradisional kte. gua da bnyk usha kt intenet, kebnykkn nyer, seni tradisional kte bukn berasal dri sini. gamelan, keroncong, ghazal, sume ade influence dr budaya luar. mcm gamelan tu mmg kompom dr indon. ghazal dr arab. dikir barat dr siam kalo gua x silap. kalo keroncong tu dr indon pun ade. pelik la gua ni.

apepun lyn video neh. siyesly gua da jatuh hati dgn muzik keroncong. lg2 yg ade instrument jer. pergh.. lyn seyh... 10 kali ganda lg best dr lyn lgu faizal tahir dan AF. lynkn lgu yg di petik dr filem mukhsin... keroncong hujan.
mmg classic.

Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 7:32 pm

keroncong meh??
ko layan keroncong?
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:38 pm

keroncong = rock. diari seorang ekei - Page 2 438217 kalo kte generasi muda x mmperjuangkn seni budaya kte, sape lg? xkn nk bg bangla dgn nepal2 kt sini lyn keroncong? mu giloo...
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 12:14 pm

ekei47 wrote:
gua terase nk menaip la plak ari neh... ari ni gua dikejutkn dgn 1 peristiwa yg gua sndri x buleh blah. gua x caye yg bende ni buleh jd. spjng hmpir sthun gua keje, blom pnah gua tngok pintu hati shop manager gua nk blanje gua, mmbr gua dgn asst. manager gua mkn. mule2 gua ingt die memain psl bliau trkenal dgn sifat 'bajet' bliau. gua ade gk usha cuace ari neh takot2 ribut plak nnt psl shop manager gua blnje mkn. tu blom kire gua menampar pipi gua laju2. siyes gua x caye. maybe die xde geng nk ajak berbuke kot...

pergh... siyes, gua x rs lngsung nk beraye tahun neh. gua ilang mood. tak tao ape kes. smngt perayaan tu da xde. siyes da lari g mane ntah... mcm xde poin je nk ry. org lain ry nk hepi2... gua raye mcm x raye. bapak bosan. gua saspek ni sume psl gua da lame membujang la kot. tp yg ade kene mengene plak kan? gua nk request neh. kpd sape2 yg boleh kembali keseronokkn idup gua. gua blanje mkn steambot. beb. mane lu? siyes gua bpk bosan dok k.l neh. haram...

besok aku pindah msuk uma sblh ko!!! diari seorang ekei - Page 2 Icon_cheers
Back to top Go down
http://www.zenxin.com.my
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 3:25 pm

cadbury..
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 6:43 pm

ekei47 wrote:
avissawella86 amy wrote:

kalau ko nak luahkan apa2 yg terpendam, ko masih ada member yang sudi mendengar.. rileks.. kita sama2 jangan menyerabutkan kepala kita huhu diari seorang ekei - Page 2 Icon_smile

siyes ako x kesah kalo org nk luahkn perasaan kt ako. bnyk yg ako buleh blaja sbnrye... tp, ako nk luahkn balek tu yg bermasalah. myb sebab ako x ske nk serabutkn org lain dgn mslh ako. mane yg ako leh setel sndri ako setel la. kalo x leh setel gk ako carik jln nk larikan diri. sbb tu je care ako x nk serabutkn pale otak ako yg mmg trbukti kurang laju. hhuhuhu

dlu ms blajo aku jd tmpt luahan perasaan nina, lin, sulas, syu(dia pendiam,jd smpan lam hati je)..pastu jd lak port luahan perasaan ekei,kajo,kanep,kogy n plg x le bla aus..abah x la,sb dia kos lain..pa'kal je gary tu xleh ckp klu x mst da lama die luah kt aku psl kekejaman korg terhadap dia..miaaaw

tp ko la org yg plg best tuk meluahkan perasaan sb ko suke bg solution slps sesi luahan perasaan walaopon kdg2 solution ko tu x perlu dan kdg pedas di telinga ku diari seorang ekei - Page 2 Affraid
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:22 pm

broken angel wrote:
ekei47 wrote:
avissawella86 amy wrote:

kalau ko nak luahkan apa2 yg terpendam, ko masih ada member yang sudi mendengar.. rileks.. kita sama2 jangan menyerabutkan kepala kita huhu diari seorang ekei - Page 2 Icon_smile

dlu ms blajo aku jd tmpt luahan perasaan nina, lin, sulas, syu(dia pendiam,jd smpan lam hati je)..pastu jd lak port luahan perasaan ekei,kajo,kanep,kogy n plg x le bla aus..abah x la,sb dia kos lain..pa'kal je gary tu xleh ckp klu x mst da lama die luah kt aku psl kekejaman korg terhadap dia..miaaaw

tp ko la org yg plg best tuk meluahkan perasaan sb ko suke bg solution slps sesi luahan perasaan walaopon kdg2 solution ko tu x perlu dan kdg pedas di telinga ku diari seorang ekei - Page 2 Affraid

solution ako berasnasional gak ape? kdg2.. la... org kate, amek yg perlu jer...
yg x perlu tu, sbg hiburan jer.. xde la sesi konfession tu jd tegang+stress..
gua ckp ape yg btol la beb. lu jer yg kdg2 cube lari kenyataan..

gary x meluahkn perasaan, tp bliau meluahkn najis d dlm umah sbg tnda protes trhadp deraan oleh kanep dan abah trutamanya. oh, i miss u gary the fak face cat. hahahaahancing..
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:31 pm

ko tmpat aus meluahkan perasaan eh fana?
dapat aku bayangkan aus meluahkannya sambil tersedu di bahu ko,
n ko plak mengusap kepala dia tuk menenangkannya..
haha.. gelak gelak gelak
batal pose aku.. affraid
Back to top Go down
gabanislam
Ahli Junior
gabanislam

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:49 am

xpe pie.. mlm xpose, xd ap yg terbtal pn..huhuhu
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 2:41 am

pie_spekong wrote:
ko tmpat aus meluahkan perasaan eh fana?
dapat aku bayangkan aus meluahkannya sambil tersedu di bahu ko,
n ko plak mengusap kepala dia tuk menenangkannya..
haha.. gelak gelak gelak
batal pose aku.. affraid

siyes gua pun x bleh beb. lg2, bab mngusap kepale tu.. hahahaha...
hahahaha....
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:51 am

yucks!!!!!!!!!!
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:36 pm

jangan muntah fana..kang batal pose
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 2:09 pm

pie..rentikan lompat2 ko ni..bgegar2 pale otak aku ni terasa gegaran nye..bp skala richer ni????
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 10:27 pm

mlampau btoi ko pie..
mnde tu maen lompat tali..
mau xdak letrik kat area yang terlibat..
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 10:27 pm

arini ekei telah mengalami suatu kejadian yg menarik...ekei..sila berkongsi ~
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 1:37 am

broken angel wrote:
arini ekei telah mengalami suatu kejadian yg menarik...ekei..sila berkongsi ~

ako blom ade mood nk kongsi lg...
nnt la gua tulis...
Back to top Go down
terataibaiduri
Ahli Skodeng
terataibaiduri

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:54 am

apekah the hell dude? baik lu cite
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:26 am

ekceli, gua nk tulis/taip bende ni dr smlm lg. tp mood gua da ke laut. siyes xde mood nk tulis walopun bnyk sngt bende yg jd smlm. gua pun x tao nk mule dri mane. gua rs baik gua stat dr mula. mmg la stat dr mule. mane ade stat dr ending. ape daa... sperti yg fana telah war2 kn dlm post die, yg die akn dtg ke kl pd 13 ngn 14 hb. mmg kedtg bliau gua nnt2kn psl gua da lame x hang out dgn die. ape lg gua dgn wat muke kecian cube menarik cuti gua. berkat ayt2 manis gua, gua berjaya mengubah cuti gua. so, 1 step da setel. gua da siapkn scedule lg tuk akvtv 2 ari. nk jdikan cerita, bile gua msuk keje ari khamis yakni 11hb gua dpt berita yg mengejutkn gua. sume cuti staff akn dibekukn psl 12 ngn 13 hb ade promotion. mmg gua rs nk lempang je shop manager gua laju tnp rs bersalah. abes rosak program gua. haram. dan lbh menariknye, die bleh bantai cuti time nk wat preparation utk promotion tu. mmg siyesly gua rs die lyk utk dilempang oleh staff laju2 secara tag team.
tp memandangkn cuti gua da di approve, gua dgn nekad gua akn bercuti tanpa segan silu. hahahaha... brani shop manager gua bg gua warning letter? kalo gua dpt, gua akn pasti sape2 yg cuti mcm gua sameade ade alsan atau x akn dpt gk warning letter. bru adil. hahahaha

12hb september 2009. gua terima pnggiln dari fana kire2 kol 10mlm kerana terdpt perubahn lokasi penurunan penumpng bas. spatutnye gua kene amek fana kt pudu. tp psl jln kt kl buleh kate hampir kesemuanye sesak. org turun shoping ar. siyes mmg sesak. xde umah ke hape diorg neh? mlm2 g la surau. g terawikh. lyn tv ke. ni x. sebuk nk shoping. kn x psl2 gua kene amek fana kt bukit jalil. tp ekceli bgus gk. x yh ar gua nk besesak2 kt pudu tu. hahaha.. kalo x, mao gua jemput fana naik moto WCY 6415. hahaha... lps gua amek fana kt bukit jalil gua ajk die lepk kt bugis street cafe. mule2 nk lpk old town. tp ade plak yg kurg menunjukkn minat. so, kitorg lepak ar kejap smbil melihat kekalahan arsenal (sori ar beb).

13hb september 2009. lps deal dgn nina (housemate fana time blaja dulu). kitorg dgn brtiga meneruskn misi utk mengambil sulas kt TTDI. bebekalkn iswara jongkit gua (mule2 bpk gua offer suro bwk persona die tp gua rijek) kitorg meneruskn perjlnan. smpi kt jln kmpung pandan. tetibe kete dpn gua brek dgn mengejut. gua pun ape lg, trus la membrek dgn lincah.. smpt gk gua brek. tp tetibe gua rs kete gua brgerak kedepan smbil mengeluarkan bunyi berdentum. bile gua pndg kanan, gua nmpk ade sebijik kete kelise da trburai fender belah kanan die. ms kene lnggr tu kepale gua da boleh bygkn bumper blakang gua terburai. lampu pecah seribu. ekjos sepot gua bengkok. sbb mmg kuat ok impak die. siyes. gua dgn perasaan hmpir marah. pun park kt tepi jln utk menginvastigasi kerusakkn kete gua. da hasilnye ade la sperti gmbr di bwah.
diari seorang ekei - Page 2 9435_1229615744405_1349443547_30633179_5642244_n

dan yg ni kelisa yg cube menguji kekerasn bontot kete gua.
diari seorang ekei - Page 2 9435_1229615704404_1349443547_30633178_2255706_n

gua akn smbg kt post lain.. da pjg sngt ar [post gua neh..
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: diari seorang ekei   diari seorang ekei - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

diari seorang ekei
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» diary seorang ekei # 2
» Nurul Ashiq no Diari desu.....