Legacy Of UMT Aquaculturist
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We wont break...we will always stay together...wherever we are...we are one~

HomeHome  Muka DepanMuka Depan  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
nak memeriahkan forum...aku open topik baru >> Umah Ensems...dimulai dengan Umah Ensems #1 : Hatchery air tawar... xperlu posting ikut topik...santai2 sesantai2nya...posting sampai 50 dan akan dilock and sila bukak topik baru Umah Ensems #2 : (ups to u tajuk nye)...kita tengok sampai berapa ratus topik ini leh bertahan...off topik + dabel post dibenarkan!!!!

diary seorang ekei # 2

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

diary seorang ekei # 2 Empty
PostSubject: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 6:47 pm

mmndgkan smbutan trhdp diary gua agk mmberangsangkan, gua bukak siap2 dulu, hehehehe... tp wat ms ni gua blom terase nk post pape. kalo xde point, nt gua post yg ntah ape2 ntah. hahaha...

i'll b posting more later...

Last edited by adamoo on Wed Sep 16, 2009 8:36 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : # # #)
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 6:59 pm

kemal..mne gmbo aku..mu kate nk email..hurm~
Back to top Go down
http://www.zenxin.com.my
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 9:44 pm

haha..ko panggil a.k kemal baru aku teringat nikname dia kt umah dia..
kemal?? gelakgolek gelakgolek gelakgolek gelakgolek gelakgolek
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 9:46 pm

pie_spekong wrote:
haha..ko panggil a.k kemal baru aku teringat nikname dia kt umah dia..
kemal?? gelakgolek gelakgolek gelakgolek gelakgolek gelakgolek

shadap u pie...
beb, gua x smpt ar nk email. mlm ni gua email ar.. sbr2...
gua x jual gmbr lu kt agensi modeling ar beb...
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 3:09 am

olritee.... gua kembali lps cuti ry. hahahaha...
kali ni gua nk crite kesah sadis sehari sblom raye. ms tu gua kt kg gua. ketika tu da pukol 530. gua telah diberikankn 1 misi oleh paman (pakcik) gua. misinya menjemput org di stesen bas. bliau adalah sorg lg paman gua yg da lame x balek kg. gua pun da x ingt brape lame gua x jumpe die. hahaha...

utk memudahkn misi gua, gua melantik adik spupu gua sbg assistant gua. sbb die kate die masih cam muke paman gua tu. dgn berbekalkn iswara jongkit gua, gua menuju ke bus stop. smpi je kt sane, otak gua gagal berfungsi. gua x tao nk mule dr mane. jd, gua ronda ar kwsn skitar. tp xde pun org2 yg seiras. menurut sumber informasi gua, kalo nmpk sape2 yg kelihatan spt penjenayah, maybe die la org yg gua carik. tp yg gua nmpk cube beberape org indon. dekat 20 minit gk la gua mundar mandir kt situ. org da pndg lain mcm pun ade da.

so, gua pun mengarahkan assistant gua utk g tny mamat indon tu kot2 die la paman gua tu. tp assistant gua boleh plak suro gua yg g tny. x psl2 jd perang mulut plak. last kitorg wat bodo jer. nyesal plak bwk bdk ni td. tao gua tinggl je kt umah nenda gua. akibat da tepu menunggu lame sngt, gua kol paman gua yg bg gua misi ni. cdgn die mmg x bernas lngsung nk setelkn mslh gua. last gua dok la menepu kn diri gua kt bus stop tu.
tetibe gua trnmpk sosok tubuh yg gua rs gua knal yg sdg melambai kt gua. gua usha la blakang gua. kang x psl gua menjatuhkn kemaluan gua sndri. xde org plak blakng gua. mmg kompom ar die lmbai kt gua. last mmg btol die paman gua. dan mmg btol pun rupe die ade iras penjenayah.

moral of the story kenalilah saudara mara anda. walopun da 10thn x jumpe.
hahahahaa....
Back to top Go down
broken angel
Admin
Admin
broken angel

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 10:41 am

hahaaaaaaaaaa...ade beza ke ngn rupe ko k????? diary seorang ekei # 2 66857
Back to top Go down
http://www.zenxin.com.my
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 12:21 pm

aku xbleh blah arr bc diari ko ekei..
msti da je nk wat aku trgelak..
nape ko xroger pkcik ko tnggu kat sekian2 tempat??
cam kaunter bas ke..
line nombot 4 ke..
parking teksi ke..
xla ko jadi cam pnjnayah je dok ronda cari port baik..
ni nk tnya.. pe cdngan xbernas dari pkcik ko tuh??
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 3:59 pm

muke cam penjenayah..
soh la paman ko turun kat sebelah balai polis..
haha~~
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 5:09 pm

pie_spekong wrote:
muke cam penjenayah..
soh la paman ko turun kat sebelah balai polis..
haha~~
aku bley bayang, smua owang yang da kat lam blai tuh akn trjenguk2 usha kat paman ekei dengan konpiusnya.. diary seorang ekei # 2 527969
siap bukak wanted list lagik.. carik kot2 da matching.. diary seorang ekei # 2 138643
pastu da yang roger membe2 yang ada kat luar, ready kot2 nak tangkap, paman ekei xleh lari jejauh.. diary seorang ekei # 2 963445
yang kat dalam, da ready nyuruk tepi pintu masuk sambil dok ngendap2 paman ekei yang kat luar tuh.. diary seorang ekei # 2 433504
kat tngan dah tersedia sefucuk fistol dan bergerak scara snyap2.. diary seorang ekei # 2 97456
pastu ada la sorang tu yang bawak kuar hailer/megaphone dan ready kot2
nak kuarkan suaranya yang serak2 seperti ayam jantan tua tu ntok bagi
pengumuman kepada paman ekei bahawa dia telah dikepung..
diary seorang ekei # 2 Lol diary seorang ekei # 2 Lol diary seorang ekei # 2 Lol
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 9:58 pm

prop ad bakat mau jadi pengarah drama kepolisan..
buleh aku suarakan kat yusof haslam (yusof haslam ngan bapak aku ada iras2 saudara sket, bau2 kentut la..) bau2 bacang takleh sbb ada musim..kentut owez n 4eber..
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 10:52 pm

itu cuma imaginasi pie..
bak kata spongebob dan patrick..
IMAGINASI
diary seorang ekei # 2 Icon_king diary seorang ekei # 2 Icon_king diary seorang ekei # 2 Icon_king
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 1:12 am

oit2. sket2 sudah..
bukn gua x nk kol paman gua tu. tp die xde hp. so kene ar tunggu die kol kalo nk tao lokesen die. nk tao ape cdgn paman gua? die suro gua dgn adik spupu gua buat spnduk tulis name org yg gua carik tu. mmpus la gua x nk. nk x nk kene la gk tunggu kt situ mcm org penjenayah sambil sambilan. kire mcm jemput taiko la neh... hahahaha
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 8:48 am

cadangan paman ko kira diatas normal la tu ekei..
kira cam teknik yang digunakan oleh para supir utk menjemput client dowang..
amek kadbod tulis nama paman ko besar2..then ko tunggu j kt bas2 yang baru sampai, dijamin paman ko akan mudah di locate..pakai r sepek itam kalo x nak orang knal..
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 3:18 pm

wat cam duk kat airport oversea la tuh..
msalah speaking ngan xkenal.. diary seorang ekei # 2 Icon_razz
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 1:09 pm

2-3 ari ni, gua asek terpikir bile la gua nk dpt awek yg mcm awek dlm video kt bwh neh. mmg taste gua la. simple and suweed.. gua bukn nk yg cun2 pun. yg simple2 jer... apepun lyn la video kt bwh ni dr ana raffali.. nice song though...

dem she's cool... hahaha
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 3:36 am

huhuhu... 2 3 ari gua rs mud gua down sngt. tp still gua bleh jooin mmbr gua. gelak2. ntah la. kalo ikut ati gua, nk pndg muke org pun da mls. apetah lg muke shop manager gua. maybe psl mybe partner in crime (skndal) gua kt jusco ni nk berenti kot. nk spelek (isitilah bg ngular yg digunakn secare meluas di seluruh store jusco nationwide) pun rs mls. gua tinggal kurg sbln lg nk spent time dgn die. perasaan ni mcm ms gua last sem kt umt. mmg gua nk pulun abes ar abeskn ms dgn die. mcm gua buat dgn best fren ga kt UMT dulu ngan housemate2 gua. x lupe gk insan2 yg mnjdikn umah gua tmpt tinggl disaat saat akhir sem. sedih siot time tu. sekor2 balek kg. mmg emo giler la. ni gua x tao mcmner nk khendel emotion gua neh. sori ar geng, ter'emo' la plak.. gua ade gk nasihat die jgn resign. tp mane la gua buleh nk halang keputusan org. so, gua pun sapot la keputusan die.

akibat mood gua down, gua cube kaunter balek prasaan gua dgn wa bende2 yg masuk air. ade skali tu kalo x silap 3 ari lps, gua cube sprint test dgn sbjik super bike kt traffik light. berbekalkn honda CUB C70 70cc, gua cube nk tapau sebijik kawasaki ER6n 750cc. trbakar gk mamat tu bile gua rev moto gua. hahahaha... bile lmpu ijau nyale je, gua henjut baik punye moto gua. mmg perfect ar gua jocky moto gua. tp mcm bese ar.. moto mamat tu 750cc. moto gua 70cc jer. beze 680cc tuu... jgn ckp gear 2 ngn gear 3. gear 1 pun gua da kene tapau. gua da msuk gear 3, die still kt dpn dgn menggunakan gear 2 kot. bertiang2 ar gua kene tapau. hahahaha...

pg jap lg, gua nk g mancing kt kolam byr. walopun secara teorinya mcm mengelat/menipu, tp ape gua kesah. atleast pun gk gua lari sekejap dr mslh emosi gua. hahahaha... apepun i'll will miss her like hell. siot. kurng sorg lg mmbr nk wat partner ngular. huhuhu
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 10:15 am

ko mmg da masok air la ekei..
da ke nk cucuk superbike..??
dasar xsedar diri.. jahahahhahaha~~~
ekceli besa la tuh.. saja nak lepaskan tensen..
wat le bebanyak..
jangan menyusahkan diri dah le..
eksiden ke.. kena culik ke..
kena gangbang ke..
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 3:50 pm

Anonymouse wrote:
ko mmg da masok air la ekei..
da ke nk cucuk superbike..??
dasar xsedar diri.. jahahahhahaha~~~
ekceli besa la tuh.. saja nak lepaskan tensen..
wat le bebanyak..
jangan menyusahkan diri dah le..
eksiden ke.. kena culik ke..
kena gangbang ke..

i like gangbang! hahaha...
gua da tao moto gua x bleh blah. tp sj nk menyakat superbike.
yg die g lyn sape suroh? hahahaha...
tu blom kire gua sakat bmw 5 series dgn iswara jongkit gua.
hahahaha...
mmg best.. hahahaha
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 2:37 am

ari ni gua trase nk bediary rs mcm best la plak nk updated diary gua. korg bc ke x, gua bukn kesah. nk dftr blog gua mls. so kt forum ni pun jd la. kire2 kol 2340 mlm smlm, gua on da way balek dr keje dgn moto cubgiva gua. ms gua tgh best karoke smbil merempit tetibe gua dipintas oleh seorg awek dgn lajunye. ape lg panas ar jiwa rempit gua neh. trus gua drop gear, pulas throttle abes2. tp mcm bese ar. moto gua kalo bab2 keja mengeja mmg slalu gagal. da la awek tu naik yamaha lagenda. kalo same klas dgn moto gua, xpe gk. gua keja dr TTDi, lps tu exit ke highway sprint. lps tu exit plak kt jln maarof. smpai je jalan maarof, moto gua mule mengeluarkan tenaga dlmnnya utk mendaki bukit. siot. time tu moto gua kurg dr 40km/j. awek tu hepi je gua tngok naik bukit. haram. tu la kali trakhir gua nmpk awek tu. siot. dgn muke kecewa gua truskn perjalanan gua balek umah. smpi kt trafik light kt bukit bintang, gua trnmpk seorg awek bertudung naik moto smbil isap rokok. giler kool awek tu. mmg konfiden level tinggi ar. mule2 gua ingtkn pengkid. tp pengkida ape jdhnye pengkid pakai tudung. mcm2 ragam org kt k.l neh.

ekceli sronok dpt tngk ragam org2 ni kdg2. mcm biodiversity pun ade gua rs. hahaha... kt k.l ni care paling mudah utk brgerak dr titik A ke titik B adelah dgn moto. mmg cepat dan lincah. gua buknlah mat rempit sejati. gua cume mat rempit part time jer. bile da lmbt g keje bru la skil rempit kluar. kalo xde gua penunggang berhemah yg sentiase mematuhi peraturan jalan raye. hahaha.. nk merempit ape naik moto cubgiva gua tu. buknnye belah pun. lain la gua naik LC ke, Belang R ke. hahahaha

bile cite psl moto, tringt zaman gua merempit kt UMT. dgn konfidennye gua bwk moto tu g sekayu. kalo moto ghost rider prof buleh smpi. apsl moto gua x leh plak kn? bnyk scene ngn tragedi gua alami bersame moto gua tu. beza dgn skrg cume dulu gua ade co driver. co-driver yg slalu mewujudkn scene. walopun kt atas moto. skrg xde da... tugas harian moto gua tu cume bwk gua g keje je skrg. huhuh.... mmg moto gua tu ade nilai sentimental yg cukup tinggi. mmg gua x jual moto tu. ltk la harge berape pun. xkn gua jual moto tu. kalo trade dgn satria neo CPS gua konsider la gk. hahaha... bnayk kenangan woo... moto WCY6419 tu. gua jg mcm jg awek moto tu.

diary seorang ekei # 2 9435_1242658790473_1349443547_30670672_1907660_n

moto gua g carik makan. dulu moto ni sentiase memikul beban tmbhn tapi kini tidak lg... miss that moment.
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 9:27 pm

normal la ekei..bawak moto cam pelesit kt key eel tu,
tp skang ko pkai stiker L mmg la bleh bawak Laju..
nnti kalo dpt P ko dh kne setat bawak Perlahan..
ahha~~
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 3:58 pm

ahaha...
moto aku mmg besa sampai sekayu ekei..
tp skali tu je la beliau meronda jejauh..
slepas tragedi yang amat menyayat ati tuh, trus kena perintah berkurung..
xcaye? tanya pie and bebudak umah sewa aku..
malam khamis kene 'seal' dalam umah sampai la ada kelas, baru kuar..
tugas beliau dari seekor motor meronda2, jadik motor bawak ke kelas, library, cc, kedai seri telipot je (beli stok makanan)..
kuar makan malam? huh.. menempek alan, xpon pie..
yang moto aku tu kuar malam..??
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 1:19 pm

Anonymouse wrote:
ahaha...
moto aku mmg besa sampai sekayu ekei..
tp skali tu je la beliau meronda jejauh..
slepas tragedi yang amat menyayat ati tuh, trus kena perintah berkurung..
xcaye? tanya pie and bebudak umah sewa aku..
malam khamis kene 'seal' dalam umah sampai la ada kelas, baru kuar..
tugas beliau dari seekor motor meronda2, jadik motor bawak ke kelas, library, cc, kedai seri telipot je (beli stok makanan)..
kuar makan malam? huh.. menempek alan, xpon pie..
yang moto aku tu kuar malam..??

seperti kata len, tak bleh kene cahaya bulan moto dia..
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 1:55 pm

tu psal la pie..
aku kena seal moto tuh..
klo x, korang gak yang susah..
x pepasal je korang takot tgk moto tu merempit sowang2 takdak pemandu.. sengih
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 10:52 pm

Anonymouse wrote:
tu psal la pie..
aku kena seal moto tuh..
klo x, korang gak yang susah..
x pepasal je korang takot tgk moto tu merempit sowang2 takdak pemandu.. diary seorang ekei # 2 820438

lupe plak yg moto prof kn hellcycle a.k.a moto ghost rider. mmg ar xleh kene cahaye bulan. mau trbkr umah sewa korg nnt pie. tyr je da brapi. fungsi paling bgus time nk wat bbq jer la.
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 10:07 pm

WCY=Wa Caya You!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: diary seorang ekei # 2   diary seorang ekei # 2 Icon_minitime

Back to top Go down

diary seorang ekei # 2
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» diari seorang ekei