Legacy Of UMT Aquaculturist
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We wont break...we will always stay together...wherever we are...we are one~

HomeHome  Muka DepanMuka Depan  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
nak memeriahkan forum...aku open topik baru >> Umah Ensems...dimulai dengan Umah Ensems #1 : Hatchery air tawar... xperlu posting ikut topik...santai2 sesantai2nya...posting sampai 50 dan akan dilock and sila bukak topik baru Umah Ensems #2 : (ups to u tajuk nye)...kita tengok sampai berapa ratus topik ini leh bertahan...off topik + dabel post dibenarkan!!!!

apakah yg korg maokan dlm hidop korg?

Go down 
blackko
Anonymouse
taugeh mal
gabanislam
boo
lavenda9oo8
broken angel
ain manisa
ekei47
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Empty
PostSubject: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 12:18 am

First topic message reminder :

ni sudut utk menceritakan ape yg korg angan2+mahukan+cube capai dlm idop korg. memasing da ade kerjaye sndri. umor pun da x brape mude sngt. so what's on ur head rite now?

gua share sket part gua. gua mcm rkyt m'sia normal yg lain. nk ade keje yg best, gaji yg berkepuk kepuk, kete resing dan kete sukan, pasangn yg cun, nk berkluarga. tp tu yg gua dan kebnykkn korg impikan kn? gua ade simpan 1 keinginan sejak gua kecik lg. gua nk ade legacy gua sendiri. x kisah ar dlm ape pun. psl perjalanan idup gua masih jauh kalo gua ade umor pjg. gua nk sntiase di ingti walopun gua da jd pocong. kire mcm Tan Sri P Ramlee ar...
da arwah pun, bliau masih diingati. lbh kurg mcm tu ar. walopun gua sedar gua buknnye talented/genius/berkarisma. gua sedar tu. gua sedar. so x yah kutuk2 gua. ape pun gua still terbukak utk di kutuk. stndrd ar. kutuk+keji mengeji (bukn typing error utk kaji mengaji) tu mmg lumrah idup. hahahaa...
tp kene ar ingt 1 bende.... kalo lu buleh kutuk org xkn org x leh nk kutuk lu plak kn? sndri la mao ingt.... afro
Back to top Go down

AuthorMessage
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:15 pm

orait pie...
aku sentiasa sapot mu...
i luv u pie peluk
Back to top Go down
https://aquaculturist0508.forumms.net
BaCkSpACe
Ahli Junior
BaCkSpACe

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:16 pm

gile r ko pie...
sejak bile wei...
jgn mendahului ku....
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:23 pm

pie_spekong wrote:
dude..
wa nak wat declaration yek..
wa normal.. nonono
ingin mengasihi dan dikasihi..

weekkkkkk...hakktuiihh...

ni la statement paling x buleh blah utk abad ni... siyes.
hahahahaha.... affraid
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:28 pm

hak3..ayat jeles dr ekei..
ako sgt berkebolehan mengeluarkan statement berbaur begitu..
begitulah.. Question
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:32 pm

gua nk lock topic neh... sile ke topic yg lain atao wat topic bru harap maklum.

yg menjalankan tugas...
ekei..
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:33 pm

haha..bia aku jd yang terlassssssst post..
keh3.. sengih
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down

apakah yg korg maokan dlm hidop korg?
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» kot2 korg tau jwpn ni
» Yaa.. membe korg prof majid is here..
» actor dan actress feveret korg siape?
» segmen spesis lelaki kesukaan korg...
» apakah cita-cita asal anda sebenarnya?