Legacy Of UMT Aquaculturist
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
sila2 la masuk...minum2 dulu...sila2 jangan malu2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We wont break...we will always stay together...wherever we are...we are one~

HomeHome  Muka DepanMuka Depan  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
nak memeriahkan forum...aku open topik baru >> Umah Ensems...dimulai dengan Umah Ensems #1 : Hatchery air tawar... xperlu posting ikut topik...santai2 sesantai2nya...posting sampai 50 dan akan dilock and sila bukak topik baru Umah Ensems #2 : (ups to u tajuk nye)...kita tengok sampai berapa ratus topik ini leh bertahan...off topik + dabel post dibenarkan!!!!

apakah yg korg maokan dlm hidop korg?

Go down 
blackko
Anonymouse
taugeh mal
gabanislam
boo
lavenda9oo8
broken angel
ain manisa
ekei47
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Empty
PostSubject: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 14, 2009 12:18 am

First topic message reminder :

ni sudut utk menceritakan ape yg korg angan2+mahukan+cube capai dlm idop korg. memasing da ade kerjaye sndri. umor pun da x brape mude sngt. so what's on ur head rite now?

gua share sket part gua. gua mcm rkyt m'sia normal yg lain. nk ade keje yg best, gaji yg berkepuk kepuk, kete resing dan kete sukan, pasangn yg cun, nk berkluarga. tp tu yg gua dan kebnykkn korg impikan kn? gua ade simpan 1 keinginan sejak gua kecik lg. gua nk ade legacy gua sendiri. x kisah ar dlm ape pun. psl perjalanan idup gua masih jauh kalo gua ade umor pjg. gua nk sntiase di ingti walopun gua da jd pocong. kire mcm Tan Sri P Ramlee ar...
da arwah pun, bliau masih diingati. lbh kurg mcm tu ar. walopun gua sedar gua buknnye talented/genius/berkarisma. gua sedar tu. gua sedar. so x yah kutuk2 gua. ape pun gua still terbukak utk di kutuk. stndrd ar. kutuk+keji mengeji (bukn typing error utk kaji mengaji) tu mmg lumrah idup. hahahaa...
tp kene ar ingt 1 bende.... kalo lu buleh kutuk org xkn org x leh nk kutuk lu plak kn? sndri la mao ingt.... afro
Back to top Go down

AuthorMessage
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 11:00 pm

kamil do betul betul betul aje..
dah cam upin ipin plak..
tp setau pe yg aku blajar.. mmg betol la pe yg kamil ckap tuh.
mmg betul la..
Back to top Go down
taugeh mal
Ahli Baru
taugeh mal

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 11:25 pm

hidup????
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 12:17 am

mala... r u ok? huhuhu~
Back to top Go down
gabanislam
Ahli Junior
gabanislam

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 1:14 am

taugeh mal wrote:
hidup????

lwnnye mati... Shocked Shocked Shocked
Back to top Go down
taugeh mal
Ahli Baru
taugeh mal

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 3:08 am

gabanislam wrote:
taugeh mal wrote:
hidup????

lwnnye mati... Shocked Shocked Shocked

mati tu pasti....ape yang aku cari dalam hidup???biarlah rahsia..
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
taugeh mal
Ahli Baru
taugeh mal

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 3:19 am

Aku harus siap menghadapi hidup ini. Apa pun yang terjadi hidup di dunia ini hanya sekali. Aku tidak boleh gagal dan sia-sia tanpa berguna.Tugasku adalah menyempurnakan niat dan ikhtiar. Segala yang terjadi aku serahkan kepada Allah Yang Maha Tahu, yangterbaik bagiku.
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 7:59 am

nice topik we have here...

aku wat masa ni nak cepat2 abes blajar...
and aku nak tau semua benda yang aku xtaw...
baik aku nk buat teladan buruk aku nk wat sempadan???

aku nak tambah skill apa yang aku ada...
aku nk belajar apa yang aku x pandai(seboleh2nya la)...

target nk minang tahun depan...
nka kawen2 dua tahun depan...
auchhh malunye saya ~

p/s :nak tengok forum ni jadi makin maju~
Back to top Go down
https://aquaculturist0508.forumms.net
permysury
Ahli Skodeng
permysury

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 3:06 pm

adamoo wrote:
nice topik we have here...

target nk minang tahun depan...
nka kawen2 dua tahun depan...
auchhh malunye saya ~

p/s :nak tengok forum ni jadi makin maju~

adam,awat tk thn ni je?kn si dia da grad.hehehe... Wink
mane si len ni adam?da siap mnjemput kat tjg malim,tk kn tk jmpe2 lagi kot forum ni? Laughing
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 3:10 pm

u ni syu...
ske la buat i blushing...
kui3...

jgn la tya soalan2 g2...
auchh~
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

Location : pandan indah-bangsar-TTDI-bandar utama-sg.buloh-melaka-kluang-jaybee-kaybee

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 7:01 pm

broken angel wrote:
ekei47 wrote:
broken angel wrote:
blackko wrote:
ahahahaha...kete resing...hahaha....(aku off topic ker)....cam kenal jer org tuh

: aku angan2 tk tggi mne...asal aku ckup duit nk mkn,nk byor duet kete (bru abes rm1.2k smlm byr saman n roadtax Sad ) ...dpt byor duit ptptn...dpt main game ari2...dh cun...satisfied enuf

1.2k wat byr saman n rodtax?? hm..baik aku wat bli sofa baru,langsir baru,kasut baru,baju baru,bli tepong n gula n acuan tuk wat kuih raya n smpan skit wat byr zakat nt.haha santa
byr zakat? da kene byr da ke? bukn x cukup umor lg ke?
hahaha.... 1.2k buleh wat tuka rim sukan utk iswara jongkit gua. hahahaaaa.... affraid

spt yg ain ckp tu btl..ms ko(ekei) kcik, ibu bapa WAJIB byr tuk pihak ko coz ko di bwh tangungan dorang..tp once ko da kje(lam erti kata lain berkemampuan) ko da kna byr zakat fitrah..sb tahun lps bpk aku suh aku byr zakat, dia ckp sb aku da kje. Suspect

mcm konsep pakse rela jer... ok2. ako byr ar la zakat thun ni... tp kene pose penoh dulu kan? kn? affraid
Back to top Go down
gabanislam
Ahli Junior
gabanislam

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 2:08 am

pose tetap pose.. zakat tetap zakat.. What a Face
Back to top Go down
blackko
Moderator
Moderator
blackko

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 12:52 pm

ekei47 wrote:
broken angel wrote:
blackko wrote:
ahahahaha...kete resing...hahaha....(aku off topic ker)....cam kenal jer org tuh

: aku angan2 tk tggi mne...asal aku ckup duit nk mkn,nk byor duet kete (bru abes rm1.2k smlm byr saman n roadtax Sad ) ...dpt byor duit ptptn...dpt main game ari2...dh cun...satisfied enuf

1.2k wat byr saman n rodtax?? hm..baik aku wat bli sofa baru,langsir baru,kasut baru,baju baru,bli tepong n gula n acuan tuk wat kuih raya n smpan skit wat byr zakat nt.haha santa
hahaha.... 1.2k buleh wat tuka rim sukan utk iswara jongkit gua. hahahaaaa.... affraid

roadtax+insurans =rm600++...saman x 2=600...=1.2k...sman trpkse byor sbb dh kuar waren....ade 2 lag sman tk byor.....WAAAAAAA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ....dugaan bulan pose

p/s:spe stuju aku bukak topic bru utk menderma kpde org malang sprti aku...wahaha....
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 1:08 pm

kesimpulan yg dpt dibuat ade lah. ikut la peraturan jln ry bile perlu.
hahahaa... nasihat keselamatan jalan raye ni tidak di taja oleh mane2 agensi kerajaan atau pun NGO. hahahaha afro
Back to top Go down
boo
Moderator
Moderator
boo

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 1:15 pm

blackko wrote:
ekei47 wrote:
broken angel wrote:
blackko wrote:

roadtax+insurans =rm600++...saman x 2=600...=1.2k...sman trpkse byor sbb dh kuar waren....ade 2 lag sman tk byor.....WAAAAAAA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ....dugaan bulan pose

p/s:spe stuju aku bukak topic bru utk menderma kpde org malang sprti aku...wahaha....

kepada saudara ogy khas ditujukan lagu

kumpulan Hujan - dugaaanyaaaaa cheers cheers cheers
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 4:38 pm

ogy aku cadangkan ko buat derma kilat...
igt lagi x masa sugi excident dulu...
wat derma kilat dalam kelas...
wahahahaha gelakgelak
Back to top Go down
ain manisa
Ahli Junior
ain manisa

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:44 pm

ekei47 wrote:
kesimpulan yg dpt dibuat ade lah. ikut la peraturan jln ry bile perlu.
hahahaa... nasihat keselamatan jalan raye ni tidak di taja oleh mane2 agensi kerajaan atau pun NGO. hahahaha afro

btol3x... bes

bila perlu ja ikut peraturan... bila tak perlu tak pyh... jd pndai2 la korg menentukan timing perlu n tak perlu tu.... hahaha~ spek
Back to top Go down
blackko
Moderator
Moderator
blackko

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:10 am

adamoo wrote:
wahahahaha gelakgelak

kepade sesape yg ingin menderma kpd insan malang ini...sila p.m sy.....p.m anda akn diblas ngn no akaun sy......tlg sumbatkan rm500 sorg....hahaha afro
Back to top Go down
Anonymouse
Ahli Senior
Anonymouse

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 3:06 pm

blackko wrote:
adamoo wrote:
wahahahaha gelakgelak

kepade sesape yg ingin menderma kpd insan malang ini...sila p.m sy.....p.m anda akn diblas ngn no akaun sy......tlg sumbatkan rm500 sorg....hahaha afro

bapak rm500 sorg.. nk wat blnja raya skali ke hape?
stakat 5kupang tu pakcik buleh lagik ulor2..
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:38 pm

amaran 1. topic ni da menghampiri 50 post. kalo ingin smbung lg... sile open topic bru... afro
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:50 pm

taugeh mal wrote:
Aku harus siap menghadapi hidup ini. Apa pun yang terjadi hidup di dunia ini hanya sekali. Aku tidak boleh gagal dan sia-sia tanpa berguna.Tugasku adalah menyempurnakan niat dan ikhtiar. Segala yang terjadi aku serahkan kepada Allah Yang Maha Tahu, yangterbaik bagiku.

adoohh mal, asal pakai kaler ungu..
susah mo baca..
tp papehal pun kmpulan ungu mmg besshh......
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:54 pm

pie_spekong wrote:
taugeh mal wrote:

adoohh mal, asal pakai kaler ungu..
susah mo baca..
tp papehal pun kmpulan ungu mmg besshh......

pie, lu nk kene plakong ke? ni ape off topic neh? gua menaip dgn muke garang neh. lu takot x pie? Evil or Very Mad
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:57 pm

yela..aku go back to the pangkal jalan..

ape yg ako mahukan dlm idup???????/

ako mahukan kejujuran dalam perhubungan.. scratch
Back to top Go down
adamoo
Admin
Admin
adamoo

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:04 pm

pie da ada hubungAN???!!! terkejut
semoga bahagia bro doa
Back to top Go down
ekei47
Admin
Admin
ekei47

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:07 pm

pie_spekong wrote:
yela..aku go back to the pangkal jalan..

ape yg ako mahukan dlm idup???????/

ako mahukan kejujuran dalam perhubungan.. scratch

hubungan luar tabii atau ikut tabii neh? atau hubungn dgn bende2 lain?
konpius gua... scratch
Back to top Go down
pie_spekong
Ahli Junior
pie_spekong

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:11 pm

dude..
wa nak wat declaration yek..
wa normal.. nonono
ingin mengasihi dan dikasihi..

weekkkkkk...hakktuiihh...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: apakah yg korg maokan dlm hidop korg?   apakah yg korg maokan dlm hidop korg? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

apakah yg korg maokan dlm hidop korg?
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kot2 korg tau jwpn ni
» Yaa.. membe korg prof majid is here..
» actor dan actress feveret korg siape?
» segmen spesis lelaki kesukaan korg...
» apakah cita-cita asal anda sebenarnya?